Inspiracje | Welurowe loveee

Welur we wnętrzach

Sofa to nieodłączny element każdego stylowego wnętrza. Jest obowiązkowym meblem w przytulnych aranżacjach klasycznych czy romantycznych. Jednak również i surowe, loftowe przestrzenie zyskują bardzo wiele przez postawienie kanapy czy fotela np. w bardzo wyrazistym kolorze jako elementu nie tylko użytkowego, ale i przyciągającego wzrok.

W małych wnętrzach z kolei na pewno doceniona zostanie sofa czy narożnik z funkcją rozkładania. Wuszukanie się prezentuje. Pozwala oszczędzić przestrzeń, a kiedy pojawiają się goście, zamienia się w gościnne łóżko.

Jakie obicia najlepiej sprawdzają się na sofach?

Przez długi czas za najbardziej eleganckie uchodziły obicia skórzane. Jednak najnowsze trendy nieco odstawiają je na boczny tor, wybierając w zamian lekkość i wygodę. Skórzane meble sprawiają często wrażenie ciężkich i przysadzistych, do tego latem po prostu się do nich przyklejamy. Na dodatek ci bardziej świadomi ekologicznie klienci preferują inne obicia.
Górę wzięły więc zatem różnego rodzaju obicia tkaninowe.
Są przytulne, praktyczne, a do tego dostępne w każdym kolorze, jaki tylko klient sobie wymarzy. Wśród nich szczególny prym w tym sezonie wiedzie welur. Jeśli kojarzy nam się tylko z babcinym salonem, to zmienimy zdanie, kiedy zapoznamy się z najnowszymi trendami we wnętrzarstwie.

Przy produkcji współczesnych welurów stosowana jest zaawansowana technologia. Materiały te są trudnopalne i bardzo trwałe. Jeśli zdarzy się nam coś wylać na naszą welurową sofę czy narożnik, będzie to spływało po powierzchni i nie wchłonie się do środka. Do tego bardzo łatwo takie obicia czyścić. No i przede wszystkim są piękne i eleganckie.

Jeśli szukamy sposobu na odświeżenie naszego salonu i nadanie mu nowego wyrazu, najprostszym sposobem będzie zakup nowoczesnej sofy. Piękna, wygodna i mięciutka welurowa sofa w dobrze dobranym kolorze sprawi, że nawet najaktywniejsi z nas od czasu do czasu z rozkoszą zamienią się w lwy kanapowe.

Skontaktuj
się z nami

Wybierz mebel z naszej kolekcji albo opowiedz nam o swoim pomyśle.

Razem z Modernodesign zaprojektuj swoje meble! Pomożemy wybrać kolor tkaninę, materiał, dodatki.

530 245 598
ul. Kwiatowa 7c, Roczyny
34-120 Andrychów
Polska
info@modernodesign.pl
jesteśmy na FB