Inspiracje | Warsaw Home 2018

Cztery dni z najlepszymi w branży

Nie mogło nas tam zabraknąć! Wspominamy targi WARSAW HOME. Warto było odwiedzić stolicę i podejrzeć, co słychać w meblarskim świecie. Świetnie przygotowane, bardzo młode targowe wydarzenie.

Okazuje się, że nie trzeba wydać fortuny i stracić kilku tygodni na podróże po Europie, by zobaczyć najnowsze dokonania Moroso, B&B Italia, Kartell, Magis, Cappellini, Edra, Tom Dixon czy Vitra. To wszystko goście warszawskich targów. Dla nas, to niepowtarzalna okazja by poznać najnowsze trendy, porównać naszą pracę z dokonaniami największych w branży, zainspirować się, usiąść w wygodnej sofie albo dotknąć najnowszego projektu Stefano Giovannoni. Nie sposób wymienić wszystkich doświadczeń związanych z wizytą na targach. To duże wydarzenie i duża przestrzeń, pełna oryginalnych mebli, dodatków do wnętrz, dywanów, sprzętów kuchennych.

Pięć ogromnych targowych hal o łącznej powierzchni ponad 120 tysięcy metrów kwadratowych! Z pewnością w naszych projektach skorzystam z przepięknych tkanin obiciowych Sunbrella. Świetne wzory, świetna struktura i wysoka jakość. Na targach mieliśmy przyjemność poznać firmę Pap Deco. Jest to rodzinna firma, która produkuje fantastyczne mosiężne dekoracje ścienne, rzeźby oraz meble wykonane tradycyjną technologią odlewniczą. Planujemy w swoich projektach zastosować ich ekskluzywne dekoracje, które z całą pewnością docenią osoby ceniące piękno i niepowtarzalność.

Najbardziej ucieszyło nas spotkanie z Maciejem Zieniem. Maciej Zień na targach promował dywany „Stone collection” inspirowane jego podróżami, produkowane przez FARGOTEX. Tkaniny obiciowe z FARGOTEXU znajdziecie również w naszych sofach, narożnikach i łóżkach.

W Modernodesign uwielbiamy wzory a przede wszystkim jakość tych materiałów. I na zakończenie krótkiej relacji z WARAW HOME podczas wędrówki po kolorowych i atrakcyjnych targowych stoiskach odkryć można aktualne i przyszłe trendy w meblarstwie. Wydaje się, że w najbliższym czasie dominować będą granaty oraz butelkowe zielenie połączone z szlachetnym złotem, motywy egzotycznych kwiatów i liści, welury i aksamity. Na pewno będziemy na kolejnych targach WARSAW HOME w październiku, a może po drodze uda nam się odwiedzić najsłynniejsze targi wnętrzarskie w Mediolanie.

Skontaktuj
się z nami

Wybierz mebel z naszej kolekcji albo opowiedz nam o swoim pomyśle.

Razem z Modernodesign zaprojektuj swoje meble! Pomożemy wybrać kolor tkaninę, materiał, dodatki.

530 245 598
ul. Kwiatowa 7c, Roczyny
34-120 Andrychów
Polska
info@modernodesign.pl
jesteśmy na FB