Inspiracje | Sypialnia z sennych marzeń

Twoja wyśniona sypialnia

Twoja wyśniona sypialnia

Nie ma drugiego takiego miejsca w domu. Dobrze zaprojektowana sypialnia i wygodne łóżko decydują o komforcie naszego życia. Łóżko to bez wątpienia najważniejszy mebel w domu.

Świetnie, jeśli nie musimy szukać kompromisowych rozwiązań. Projektujemy sypialnię w nowym budynku i nic nas nie ogranicza, a zwłaszcza przestrzeń. Gorzej, jeśli urządzamy się w istniejących murach i zastanych ograniczeniach. Konieczne są wtedy kompromisy.

Są jednak rzeczy, na które nie można się godzić w imię kompromisu. Sypialnia nie lubi kompromisów. To musi być miejsce spokojne, komfortowe, intymne. Tu nie może być krzyku i zgiełku. Wszak przede wszystkim ma służyć wypoczynkowi. Jeśli mamy zachować dobrą kondycję, zdrowie i samopoczucie, musimy spać odpowiednio długo w odpowiednich warunkach. Łóżko musi być wygodne! Nowoczesne łóżka od Modernodesign mają kilka cech, które sprawiają, że po dniu pełnym ciężkiej pracy bądź niesamowitych wrażeń do sypialni wchodzi z przyjemnością. Dobre, wygodne łóżko musi być duże. Jeśli tylko pozwali ci na to przestrzeń, to nie wahaj się ani chwili i wybieraj jak największe!

Wygodny sen ale i świetne miejsce na zwykłe wylegiwanie się czy zabawę z dzieckiem. Planszówki? Karty? Lego? Na dużym, wygodnym łóżku zmieści się wszystko.

Jeśli zdecydujesz się na nóżki, to sporo zmieści się także pod łóżkiem. Warto wykorzystać tę przestrzeń, zwłaszcza, że w dobrym łóżku materac powinien znajdować się nie mniej niż 40 a nie więcej niż 50 cm nad podłogą. I oczywiście musimy wybrać materac o odpowiednich dla naszego ciała właściwościach.

A kiedy w naszej sypialni pojawi się wygodne, nowoczesne łóżko, wraz z nim pojawiać się zaczną inni domownicy i łóżkowe rytuały, śniadanie do łóżka, czytanie w łóżku i… parę innych. A przede wszystkim cudowne, kolorowe, krzepiące senne marzenia.

Skontaktuj
się z nami

Wybierz mebel z naszej kolekcji albo opowiedz nam o swoim pomyśle.

Razem z Modernodesign zaprojektuj swoje meble! Pomożemy wybrać kolor tkaninę, materiał, dodatki.

530 245 598
ul. Kwiatowa 7c, Roczyny
34-120 Andrychów
Polska
info@modernodesign.pl
jesteśmy na FB