Inspiracje | Jak działamy?

Jak pracuje Modernodesign

Jak pracuje Modernodesign

Osobą „pierwszego kontaktu” w Modernodesign jest Diana - miłośniczka stylu, dobrej kawy, czerwonego wina, mistrzyni domowych wypieków, zwolenniczka zdrowego stylu życia. 

Jeśli piszecie przez messengera, wysyłacie maila, dzwonicie, to trafiacie właśnie do niej. To Diana dokładnie spisuje Wasze pomysły na wygodne sofy, nowoczesne narożniki, stylowe sypialnie. Doradza, pomaga wybrać odpowiednią tkaninę, drewno, dodatek, kolor, długość, szerokość i wysokość. Niełatwy to i czasem długi proces.

Wyposażona w zdjęcia, rysunki techniczne, opisy wkracza do warsztatu, do królestwa naszych stolarzy i tapicerów. W swoim życiu wyposażyli w piękne meble niejeden dom. Najpierw przyglądają się projektowi. Niewielkie biurko w rogu warsztatu, lampka, linijki, próbki materiałów, wzorniki, kilka ołówków. Potrafią tak siedzieć do późna w nocy i szukać najlepszych rozwiązań. Do wykonania mebli przystępują wtedy, jak już wszystko ma zaplanowane i przemyślane. Dopiero wtedy w ruch idą maszyny. Nasze dziewczyny odpowiadają za tkaniny i wszystko co z nimi związane. Ciche, niesamowicie dokładne nadają konstrukcjom wykonanym przez facetów ostatecznego kształtu. Są też bardzo surowymi kontrolerami jakości. Tutaj nie ma żadnych kompromisów. Czy to wygodna kanpa, czy łóżko na wymiar albo nowoczesny narożnik, każdy spersonalizowany mebel musi być idealny! 

Wszyscy razem pracujemy nad nowymi pomysłami. Wszyscy razem oglądamy nadesłane przez klientów rysunki, plany, spisane na kartkach pomysły, rozdzielamy zadania. Razem też czekamy na sygnał, że kolejny mebel trafił do czyjegoś domu czy biura i razem świętujemy wiadomości od zadowolonego klienta. Tak to działa u nas i mamy nadzieję, że nieprędko się to zmieni.

Skontaktuj
się z nami

Wybierz mebel z naszej kolekcji albo opowiedz nam o swoim pomyśle.

Razem z Modernodesign zaprojektuj swoje meble! Pomożemy wybrać kolor tkaninę, materiał, dodatki.

530 245 598
ul. Kwiatowa 7c, Roczyny
34-120 Andrychów
Polska
info@modernodesign.pl
jesteśmy na FB