Inspiracje | Debiut Modernodesign na Targach Rzeczy Ładnych

Nasza relacja z perspektywy wystawcy

Wiadomość o wybraniu Modernodesign do zacnego grona 170 wystawców mogących zaprezentować swoje produkty na Targach Rzeczy Ładnych  wprawiła nas w zachwyt. Jak sami się domyślacie nie kryliśmy radości, jednocześnie staliśmy przed wyzwaniem jakie wybrać modele mebli, by oczarować was drodzy klienci. Jak się później okazało efekty naszej pracy zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem, ale po kolei.

Poniżej przedstawiamy wam naszą relacje z wiosennej edycji  targów wnętrzarskich w Warszawie.


W jakim celu pojechaliśmy na Targi Rzeczy Ładnych ?

Poczuliśmy się niezwykle zaszczyceni i docenieni jak tylko dowiedzieliśmy, że zostaliśmy wybrani spośród ponad 300 zgłoszonych wystawców. Udział w Targach Rzeczy Ładnych w Warszawie potraktowaliśmy jako szansę przedstawienia na żywo naszych produktów, tak by każdy mógł sprawdzić ich jakość i wygodę, ponieważ nie zawsze da się to ocenić przeglądając ofertę w Internecie. Była to również okazja do spotkań i rozmów z architektami, z którymi na co dzień współpracujemy.Na naszym stoisku sami mogli sprawdzić jak doskonałej jakości i komfortowe są meble Modernodesign.

Wielu odwiedzających przyjechało na TRŁ specjalnie dla nas z takich miast jak Łódź, Toruń czy Radom. Jak się okazało była to świetna decyzja, gdyż mieli okazję sami się przekonać o precyzji i pasji z jaką wykonujemy nasze produkty. Mogli usiąść, poczuć jak wygodny i przytulny jest zaprezentowany na naszym stoisku narożnik Lorenzo, debiutująca na targach sofa czy pudrowy fotel. Mieli również okazję zobaczyć nasze meble w zestawieniu z eklektyczną, szarą komodą zaprzyjaźnionej marki Punca.

Odwiedzający nie kryli zdziwienia dowiadując się, jak szeroki zakres możliwości dajemy naszym klientom w kwestii zaprojektowania ich wymarzonej sofy, narożnika czy sypialni. Głównie poruszane tematy dotyczyły zatem oferowanych wzorów, możliwości ich modyfikacji, rodzajów wypełnienia oraz wyboru tkanin i kolorów. Wspólnie zastanawialiśmy się nad najlepszą opcją do danego wnętrza.


Czym nas zaskoczył udział w targach?

Pomimo zmęczenia związanego z długą podróżą i rozładunkiem mebli późnym wieczorem, panująca na targach atmosfera pełna pasji, kreatywności i chęci niesienia pomocy, z miejsca nas pochłonęła. Organizacja targów była na bardzo wysokim poziomie, a sam Koneser to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy znajdzie wiele wspaniałych mebli i dodatków do swojego wnętrza.

Udział na TRŁ uważamy za bardzo udany. Dał nam masę pozytywnej energii oraz motywację do dalszego działania, by dać wam klienci wszystko co najlepsze.

Skontaktuj
się z nami

Wybierz mebel z naszej kolekcji albo opowiedz nam o swoim pomyśle.

Razem z Modernodesign zaprojektuj swoje meble! Pomożemy wybrać kolor tkaninę, materiał, dodatki.

530 245 598
ul. Kwiatowa 7c, Roczyny
34-120 Andrychów
Polska
info@modernodesign.pl
jesteśmy na FB